Egyéb munkalehetőségek

Takarító és kisegítő munka Gyál általános iskolai végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2015. 11. 09. 12:41

Gyáli partnercégünk számára azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe: takarító és kisegítői munka

Főbb feladatok, munkák:

  • egyszerű, fizikai természetű tevékenység kézi erővel
  • anyagok, tárgyak, gépek kezelése
  • kézi anyagmozgatás, rakodás
  • munkaterületek, gépek, berendezések, szerszámok tisztítása
  • egyszerűbb feladatok utasítás szerinti elvégzése
  • balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírása betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • monotonitás tűrése
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • időtáv függvényében növekvő alapbér + műszakpótlék + cafeteria

Munkavégzés helye:

  • Gyál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, küldje el önéletrajzát a schmukkeradri.tandusz@gmail.com e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése