Targoncavezetőnek állás Gyálon 2 műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál és környéke
2016. 07. 12. 09:19

Logisztikai tevékenységgel foglalkozó cégünk felvételre keres targoncavezetőket Gyálra.

Feladatok:

  • Kamionok ki-és berakodása, áruátvétel
  • Raktárba beérkező áru anyagmozgatása és tárhelyre történő betárolása
  • Komissiózás

Elvárások:

  • Új típusú targoncavezetői engedély (3313, 3324) + OKJ bizonyítvány
  • 2 műszakos munkarend vállalása (6-14:30 ; 13:30-22:00)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacnak megfelelő bérezés, munkába járás támogatása
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig
  • Kiszámítható, stabil műszakbeosztás
  • Fixbér + műszakpótlék + étkezési utalvány

Küldje el önéletrajzát az alábbi címre: logisztika.delpest@gmail.com

Egyéb információ: 06-70/455-50-40

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése