Fizikai, segéd, betanított munka

Takarító(nő) állás Gyálba megváltozott munkaképességűeknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2017. 10. 30. 15:27

Megbízó partnerünk gyáli telephelyére keres megváltozott munkaképességű takarítót teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Telephely helyiségeinek (közösségi terek, mosdó, irodák, raktár) tisztítása

Elvárások:

  • Megváltozott munkaképesség igazolása
  • Lépcsőhasználat
  • Fizikai állóképesség
  • Hallássérült jelöltek közül azokat tudja fogadni megbízónk, akik a balesetvédelmi előírásoknak megfelelően hallókészülékkel vagy segédeszköz nélkül képesek meghallani a tűzjelzőt
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Alapfokú végzettség

Munkavégzés helye:

  • Gyál, Prologis Ipari Park – Gyálra Budapestről kék metróvonal Határ úti megállójától céges busz hozza-viszi a munkavállalókat a telephelyre, az út körülbelül fél órát tesz ki.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő (8 óra)

További információk és jelentkezés: info@rehabjob.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése