Lejárt hirdetés

Gyálon műgyanta gyártó cégünkhöz vegyésztechnikus munkatársat keresünk

POLINVENT Kft.

Technikus

Munkavégzés helye: Gyál

Nettó 240000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

A Polinvent Kft. gyáli székhelyű, speciális műgyanta alapanyagokat és műgyantákat fejlesztő és gyártó, 30 éve sikeresen működő vállalat, VEGYÉSZTECHNIKUS munkatársat keres hosszú távra.

A székhely, a kutató-fejlesztő egység és a termékgyártás is Gyálon található a Bánki Donát Iparterületen. A cég 1990-ben történt alapítása óta a polimerkémia területén működő, kiterjedt kutatás-fejlesztési tevékenységgel és számos saját fejlesztésű, szabadalmaztatott termékkel rendelkező vállalkozás.

Feladatok

  • Cégünk kutató-fejlesztő vegyészmérnökének irányítása alapján történő munkavégzés (a vegyészmérnök „jobb kezének” lenni, közvetlen munkatársként vele együttműködni, az általa megszabott feladatokat végrehajtani).
  • Aktív részvétel az aktuális kutatás-fejlesztési munkákban.
  • Műgyanta termékek meghatározott receptúra szerinti, nagy pontosságú összemérése.
  • Műgyanta próbatestek előállítása a különféle minőségellenőrző vizsgálatok elvégzéséhez (pl. gyanta minták öntése, kőagyag csövek bélelése, próbatestek kivágása sarokcsiszolóval stb.)
  • Laboreszközök, kéziszerszámok, gépek, mérőműszerek felelősségteljes kezelése, tesztek, mérések elvégzése.
  • Az elektronikus vállalati nyilvántartási rendszer pontos vezetése.
  • A munkaterület általános rendjének, tisztaságának biztosítása (pl. a munka végeztével rendet tenni).

Elvárások

  • Középfokú végzettség: vegyésztechnikus, vegyipari technikus, vegyipari szakközépiskola.
  • Férfi munkaerő (az elvégzendő munkák jellege miatt férfi kollégát keresünk).
  • Fizikai és labormunkára egyaránt való hajlandóság.
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó kézügyesség.
  • Önálló, felelősségteljes munkára való képesség.
  • Megbízhatóság, együttműködés és csapatmunkára való hajlam.
  • Min. 1-2 év, hasonló területen szerzett munkatapasztalat.
  • Üzemorvosi vizsgálaton történő megfelelés (ezt cégünk intézi a belépéskor).

Előnyök

  • Polimerkémiai ismeretek.
  • Kutatás-fejlesztési (K+F) munkákban szerzett tapasztalat.
  • Jó felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, internet).
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Havi nettó 240.000 Ft kezdő fizetés + 6 hónap munkaviszony után béren kívüli juttatások (cafeteria / SZÉP kártya).
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő).
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy 20 fős, stabil csapatban.
  • Napi 8 órás munkavégzés, hétfőtől péntekig (a hétvégék szabadok).
  • Munkába járás - utazás költségtérítés (saját gépjármű használat esetén üzemanyag, vagy Budapest környéki bérlet)
  • Gyálon könnyű megközelíthetőség (M0-ás, M5-ös autóút, valamint BKK buszmegálló és vonatállomás a közelben).
  • Teljes körű betanítás és további szakmai fejlődési, képzési lehetőségek.
  • A vállalati elektronikus nyilvántartáshoz mobiltelefont és számítógépet biztosítunk.
  • Jó munkakörülmények, biztonságos munkavégzés, munkaruha, védőeszközök.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!