Diákmunka

Diákmunka Gyálon zöldségfeldolgozó üzemben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
Fizetés: Bruttó 1000 - 0 / óra
2019. 05. 28. 15:54

Zöldségfeldolgozó üzemben munkalehetőségek (Gyál)

Munkaidő: Egy műszak (7:00-16:00), heti 2 szabadon választott pihenőnappal

Bérezés: Bruttó 1000 Ft/ó+ egyéb juttatások

Feltétel: egészségügyi kiskönyv

  • Munkakör: Saláta előkészítő
    • Nyersanyagok szakszerű tisztítása,
    • mentesítése a hibáktól,
    • feldolgozásra előkészítése.
  • Munkakör: Saláta centrifugáló
    • Szeletelő berendezésről/mosóról érkező leveles saláta centrifugálása,
    • félkész termékek összekeverése,
    • félkész termékek előkészítése.

Elvárások:

Gimnázumi vagy felsőoktatási hallgatói jogviszony

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése