Cégünk udvari takarító munkatársat keres gyáli telephelyünkre

POLINVENT Kft.
Gyál
Nettó 200 000 Ft / hónap
2019. 06. 21.

A POLINVENT Kft. közel 30 éve sikeresen működő vegyipari vállalat

UDVARI TAKARÍTÓ munkatársat keres a cég gyáli telephelyére.

Feladatok

  • Az általános rend és tisztaság fenntartása a cég gyáli telephelyén.
  • Utak, járdák tisztántartása.
  • Fűnyírás, zöldhulladék eltakarítása, növények gondozása.
  • Télen hótakarítás, utak csúszásmentesítése.
  • Víz és gáz mérőórák rendszeres leolvasása, adatok leírása.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök, gépek (pl. fűnyíró) szakszerű használata, állaguk megóvása.

Elvárások

  • Átalános iskolai végzettség.
  • Fizikai munkabírás, igényes munkavégzés.
  • Megbízhatóság, becsületesség.
  • Fizikai alkalmasság, amit üzemorvosi vizsgálat igazol (cégünk intézi belépéskor).
  • Büntetlen előélet - erkölcsi bizonyítvány (menet közben is intézhető).

Előnyök

  • Gyáli lakóhely.
  • Nemdohányzó személy.
  • Kerti gépek kezelésében, karbantartásában szerzett gyakorlat.
  • Targoncavezetői jogosítvány.
  • Középfokú végzettség, szakmunkás vagy OKJ-s bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • Havi nettó 200.000 Ft fizetés + 6 hónap munkaviszony után béren kívüli juttatások (cafeteria).
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő).
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy 25 fős, stabil csapatban.
  • Napi 8 órás, egy műszakos munkarend, szabad hétvégék.
  • Munkába járás / utazás költségtérítés (saját gépjármű használat esetén üzemanyag, vagy Budapest környéki bérlet).
  • Gyálon könnyű megközelíthetőség (M0-ás, M5-ös autóút, valamint BKK buszmegálló és vonatállomás a közelben).
  • Jó munkakörülmények, biztonságos munkavégzés, munkaruha, védőeszközök.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott