Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított munkára kézi laminálókat keresünk gyáli műanyagüzembe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2019. 08. 01. 11:03

BETANÍTOTT MUNKÁSOKAT
KÉZI LAMINÁLÓKAT KERESÜNK GYÁLI MUNKAHELYRE

Jelentkezni lehet személyesen:
AGROPLAST KFT
2360 GYÁL, KŐRÖSI ÚT 190. (Gyál táblánál)

Telefon: 70/442-6272
e-mail: "JELENTKEZEM" gombra kattintva

Feladatok:

  • Termékek gyártása üvegszálas poliészter laminálással, mely gyártóformáról készül.

Elvárások:

  • A laminálási munkához nem szükséges végzettség, csak becsületes dolgozni akarás próbaidőn belül és utána is.

Előnyök:

  • Helyben történő munkavégzés. Amennyiben az aglomerációból érkezik, úgy útiköltség térítést adunk.
  • Munkaruhát, védőitalt biztosítunk.

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend, túlórázási lehetőség kiemelt bérrel!
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése