Szakmunka

Vegyipari szakmunkás munkatársat keresünk a Polinvent Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2019. 09. 19. 10:08

Közel 30 éve sikeresen működő vegyipari vállalat, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vegyipari szakmunkás

Elvárások:

  • Szakmunkás, vegyipari szakközépiskolai vagy vegyésztechnikusi képzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Megbízhatóság, együttműködés és csapatmunkára való hajlam.
  • Üzemorvosi vizsgálaton történő megfelelés (cégünk intézi belépéskor).

 Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői jogosítvány

Állás, munka területei:

  • Gyártás, termelés
  • Fizikai, betanított munka illetve szakmunka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + 6 hónap munkaviszony után béren kívüli juttatások (cafeteria).
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony (határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidő).
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség egy 25 fős, stabil csapatban.
  • Egy műszakos illetve nyújtott munkarend, szabad hétvégék
  • Utazási költségtérítés
  • Gyálon könnyű megközelíthetőség (M0-ás, M5-ös autóút, valamint BKK buszmegálló és vonatállomás a közelben).

Munkavégzés helye:

  • Gyál (Pest megye)

A jelentkezés módja:

  • e-mailen fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése