Lejárt hirdetés

Gyáli logisztikai raktárba keresünk adminisztrációs kollégát többműszakos munkarendbe

Flott-Trans Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Gyál

1970. 01. 01. 01:00

A Flott-Trans Kft. gyáli logisztikai raktárába keres munkatársat adminisztrációs feladat ellátására két-három műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó okmányok kezelése a belső informatikai rendszerben
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Raktárlogisztikai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Postázási tevékenység

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszú távú, megbízható munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!