Gyártás, termelés

Fröccsöntő gépbeállító kollégát keresünk gyáli telephelyre

Munkavégzés helye: Gyál
2019. 11. 29. 16:28

Kik vagyunk?

A Warema Plastic Technology Hungary Kft. német tulajdonú cég, amely a gépjárműipart szolgálja ki gyáli telephelyéről a magas minőségi igényeket kielégítő, fröccsöntött, műanyag termékeivel.

Feladatok:

  • a fröccsöntő gépek megfelelő, biztonságos üzemeltetése
  • szerszámcserék szakszerű végrehajtása
  • meghibásodások regisztrálása
  • termelés optimalizálása
  • a termék minőségének folyamatos figyelése, hibaokok kivizsgálása, kiküszöbölése

Elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki

  • műanyagipari gépbeállító vagy techonlógus tapasztalattal rendelkeznek
  • akik csapatban és hosszú távon gondolkodnak
  • akik tudják vállalni a három műszakos munkarendet (hétfő- péntek, napi 8 óra)
  • a többkomponensű fröccsöntés területén szerzett gyakorlatot

Előnyök:

  • a Demag, Arburg, Wittman Battenfeld fröccsöntő gépek ismerete
  • a nagy záróerejű gépeken szerzett tapasztalat (500t-1500t-ig)
  • robotprogramozásban és új technológiák elkészítésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hatvan – Gödöllő – Isaszeg - Pécel irányából térítésmentes munkábajárást céges személygépkocsival
  • Egyéb térségből munkábajárás támogatás 15 Ft / km
  • Kiemelkedő kereseti lehetőséget és béren kívüli juttatást
  • Folyamatos szakmai kihívásokat
  • Finanszírozott képzési lehetőséget
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése