Raktározás, logisztika

Targoncavezető állás gyáli cégnél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
Fizetés: Nettó 195000 - 210000 / hónap
2020. 03. 11. 15:50

Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát Targoncavezető munkakörbe. Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Kamionok szakszerű lerakodása
  • Raktáron belüli árumozgatás, betárolás
  • Kommisiozás
  • Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
  • Egyéb raktári feladatok
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncákra,
  • Jó fizikai állóképesség
  • Feddhetetlen előélet

Előnyök:

  • Előnyt jelent: paletta nélküli árumozgató bővítmény használata (csúszólap/slip sheet)

Amit kínálunk:

  • Havonta br. 31.000 Ft cafetéria keret, próbaidő alatt is
  • Havonta br. 25.000 Ft Jelenléti bónusz, próbaidő alatt is
  • Nettó 15 Ft/km munkába járás támogatása vagy Ingyenes buszjárat a Budapest Határ út – Kispest - Pestszentimre – Gyál vonalon
  • Teljes bejelentett munkaviszony saját állományban
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Munkavédelmi felszerelést és munkaruhát biztosítunk
  • Hetente gyümölcsnap
  • Meleg teát, frissítőt biztosítunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos hátterű nemzetközi cégnél
  • Egyműszakos munkarend: 8.00-16.30
  • Hétfőtől Péntekig (szabad hétvégék)
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése