Fizikai, segéd, betanított munka

Raktári minőségellenőr állás Gyálon

Munkavégzés helye: Gyál
Fizetés: Nettó 210000 - 0 / hónap
2020. 06. 17. 14:58

Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát raktári minőségellenőr munkakörbe.

Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

  • Solymosi Renáta 70/455-5040 vagy küldje el jelentkezését / önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva
  • A felvételi folyamat egy tesztírással egybekötött interjú!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Belső, vevői és termék-specifikus követelmények ellenőrzése
  • Termékekhez kapcsolódó dokumentáció ellenőrzése
  • Kapcsolódó adminisztráció vezetése és naprakészen tartása
  • Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
  • Egyéb raktári feladatok
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés és határozott fellépés
  • Tanulási hajlandóság
  • Jó fizikai állóképesség
  • Gépjármű a munkába járáshoz
  • Feddhetetlen előélet

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Raktárban vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés egyműszakos munkarendben, hétfőtől péntekig (szabad hétvégék)
  • Cafetéria és jelenléti bónusz a próbaidő alatt is
  • 15 Ft/km munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel), saját állományban
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kislétszámú csapatok, családias hangulat
  • Munkavédelmi felszerelést és munkaruhát biztosítunk
  • Teát, frissítőt biztosítunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos hátterű nemzetközi cégnél

Műszakrend CSAK hétfőtől-péntekig:

  • Egyműszakos munkarendben, állandó délután: 9:30-18:00
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése