Raktározás, logisztika

Komissiózó állás Gyálon, ingyenes céges buszjárattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2020. 06. 25. 15:17

Magyarország egyik legmodernebb raktárába keresünk KOMISSIÓZÓ munkatársakat!

INGYENES céges buszjárat az alábbi helyekről:
Budapest Határ út, Budapest Noszlopy utca, Köki, Méta utca, Pestszentimre Felső, Pestszentimre Lidl, Pestszentimre Kalász utca, Cegléd, Dánszentmiklós, Káva, Sülysáp, Bugyi, Táborfalva

Érdeklődni a +36 70 440 3606 telefonszámon, mindenkit visszahívunk!

Feladatok:

  • Áru összekészítése raklapokra
  • PDA scanner használata
  • Raktározás, csomagolás, címkézés

Elvárások:

  • Minimum 8 általános végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Havi átlagkereset: Nettó 210.000 Ft/hó + műszakpótlék (30%)
  • Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése