Csapatbővítés miatt szakképzett szakácsot keresünk

Éden Park Étterem Kft.
Gyál
Nettó 250 000 Ft - 360 000 Ft / Hónap
2021. 05. 20.

Az Éden Park Étterem és Pizzéria Gyál Bacsó Béla utca 38, közel Harminc éve. Az éttermi vendéglátáson kívül házhozszállítással is igyekszünk a vendégeinket kiszolgálni a lehető legjobb minőségben.tudásunk,szerint.Hiszünk az alázatos, szervezett és kemény munka eredményességében!

Jelentkezés:Kovácsné Kiss Ildikó

Feladatok

  • Minimum 5 év tapasztalat,időben történő munkakezdés, higiénikus munkavégzés, szakma iránti alázat, pozitív szemlélet, utasítások maradéktalan végrehajtása.
  •  HCCP előírások betartása,
  • Alapanyagok, eszközök rendelési igényének jelzése
  • Áruérkezéskor az áru átvétele, ellenőrzése, a szakosított tárolóba elhelyezése,
  • Napi ételfeltöltés
  • A cég tulajdonát képező gépekért felelősséget kell vállalni

Elvárások

  • Szakképesítés, minimum 3 év gyakorlat az iskola után

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.Biztos bejelentett hosszútávú munkalehetőség.Jó munkakörülmények.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!