Karbantartó technikus állás Gyálon

Szeretnél egy jó hangulatú csapatban finom és egészséges termékek előállításában segédkezni?Fontosnak tartod, hogy munkahelyeden elismerjék eredményeid és támogassanak a további fejlődésben?

A gyáli telephelyű EISBERG-hez keresünk KARBANTARTÓ kollégát. Ők piacvezetőként vannak jelen a konyhakész saláták készítésével foglalkozó iparban.

Talán éppen Te vagy a mi emberünk? Olvass tovább és kiderül!

Feladatok

  • Élelmiszeripari gyártóüzemben karbantartói tevékenységek elvégzése
  • Gépek megelőző karbantartása, elektromos és mechanikus hibakeresése, majd a javítások végrehajtása
  • Karbantartási munkálatok dokumentálása
  • Épületkarbantartási feladatok ellátása
  • Fejlesztések, beruházások aktív támogatása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (elektronika, villamosság)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldóképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos beállítottság

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • LEAN rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Összetartó csapat tagjává válhatsz
  • Kiterjedt juttatási csomag (alapbér+bónusz+cafeteria)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos