Komissiózó állás Gyálon, ingyenes céges buszjárattal

Prohumán 2004 Kft.
Gyál
2020. 06. 25.

Magyarország egyik legmodernebb raktárába keresünk KOMISSIÓZÓ munkatársakat!

INGYENES céges buszjárat az alábbi helyekről:
Budapest Határ út, Budapest Noszlopy utca, Köki, Méta utca, Pestszentimre Felső, Pestszentimre Lidl, Pestszentimre Kalász utca, Cegléd, Dánszentmiklós, Káva, Sülysáp, Bugyi, Táborfalva

Érdeklődni a +36 70 440 3606 telefonszámon, mindenkit visszahívunk!

Feladatok

  • Áru összekészítése raklapokra
  • PDA scanner használata
  • Raktározás, csomagolás, címkézés

Elvárások

  • Minimum 8 általános végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Terhelhetőség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi átlagkereset: Nettó 210.000 Ft/hó + műszakpótlék (30%)
  • Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott