Munkatársat keresünk targoncavezető munkakörbe gyáli raktárunkba

Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát targoncavezető munkakörbe.

Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

Feladatok

  • Komissiózás targoncával, rendelések kigyűjtése és összekészítése RF eszköz segítségével
  • Raktáron belüli árumozgatás
  • Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
  • Egyéb raktári feladatok
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány: gyalogkíséretű (3312), vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncákra
  • Saját gépjármű a munkába járáshoz
  • Precizitás
  • Jó fizikai állóképesség
  • Feddhetetlen előélet

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend: 8.00 – 16.30
  • Munkavégzés hétfőtől péntekig (szabad hétvégék)
  • Cafetéria és bónusz a próbaidő alatt is
  • Cafeteria (SZÉP-kártya, ovi/bölcsi támogatás, készpénz kifizetés) éves keret bruttó 372.000 Ft
  • 15 Ft/km munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel), saját állományban
  • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kislétszámú csapatok, családias hangulat
  • Munkavédelmi felszerelést és munkaruhát biztosítunk
  • Kávékártya 1.500 Ft/hó feltöltéssel (próbaidő alatt is)
  • Teát, frissítőt biztosítunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, biztos hátterű nemzetközi cégnél

Műszakrend CSAK hétfőtől-péntekig:

  • Egyműszakos munkarendben: 8.00-16.30

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott