Szállítás, fuvarozás

Tehergépkocsi vezetőnek állás Gyál digitális sofőrkártyával

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál
2016. 01. 20. 12:55

Kedves Álláskereső, a HOPI Hungária Logisztikai Kft. keres új munkatársakat

Tehergépkocsi vezető munkakörben

Korszerű gépparkra, több műszakban történő munkavégzésre. Teljes munkaidőben történő foglalkoztatással, munkaidőkeret elszámolással. Gyál, vagy annak 30 km-es körzetéből lehetséges a bejárás.

Elvárásaink:

  • „E“ kategóriás jogosítvány (nyerges vontatóra)
  • digitális sofőrkártya
  • erkölcsi bizonyítvány
  • saját személygépkocsi munkába járáshoz
  • pontos, kitartó, dinamikus munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • nagy stressz tűrő képesség
  • önálló munkavégzésre alkalmasság
  • cég iránti elkötelezettség
  • ADR vizsga előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • érdekes feladatok
  • versenyképes juttatási csomag
  • régi/új kollégák között fiatalos munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődés és hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információk:

  • munkafelvétel: Gyál Logisztikai Központ
  • Targoncás jogosítvány előnyt jelent

a kolléga teljes munkaidőben kerül alkalmazásba
Amennyiben pozíciónk leírása felkeltette érdeklődését, kérem, az Önnek megfelelő telephely és fizetési igény megjelölésével „GÉPKOCSIVEZETŐ” jeligével továbbítsa önéletrajzát a karrier@hopi.hu email címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése