Fizikai, segéd, betanított munka

Raktári dolgozónak állás Gyálon 2 műszakban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyál és környéke
2016. 11. 14. 10:34

A syncreon Technology Hungary Kft. munkavállalókat keres az alábbi pozícióba:

Raktári dolgozó

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés, bejelentett munkaviszony a syncreon Technology Hungary Kft. saját állományában!

Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel)
Piacnak megfelelő bérezés, munkába járás támogatása
Előrelépési lehetőség magasabb pozicióba
2 műszakos (06:00-14:30; 13:30-22:00 vagy 08:00-16:30; 11:30-20.00) munkarend
Munkavégzés hétfőtől-péntekig
Fix havibér + műszakpótlék + 8000 Ft/hó Cafeteria készpénzben
Kiszámítható, stabil műszakbeosztás
Fizetett túlóra és állásidő (nem munkaidőkeret)
Családias, emberközpontú, támogató munkakörnyezet
Tiszta munkakörnyezet, ideális hőmérséklet

Feladatok:

  • Rendelések összekészítése, címkézés
  • Leltározás
  • Egyéb betanított raktári feladatok

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok
  • 2 műszakos (06:00-14:30; 13:30-22:00 vagy 08:00-16:30; 11:30-20.00) munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Gépjármű a munkába járáshoz

Munkavégzés helye: Gyál, (Prologis Ipari Park)

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése